Стань тренером Balance40 у Києві!
Спробуй себе у ролі корпоративного Фітнес, Йога тренера чи Масажиста
з виїздом до офісу!
6 можливостей для тебе
Сертифіковуємо та навчаємо за нашими програмами
Заробляй на подорожі! Більше 10 тисяч гривень на місяць!
Висока оплата праці. Сума заробітку залежатиме від Твоєї активності: чим більше клієнтів Ти обслуговуєш, тим більше заробляєш. Зарахування засобів на твій рахунок проходить на початку кожного місяця без затримок.
Гнучкий графік роботи!
Графік роботи під Тебе. Це можливо. Працюючи з Balance40, Ти можеш формувати свій власний, робочий графік, зручний для тебе, щоб встигати робити ще багато важливих речей у своєму житті. Для цього ти погоджуєш зручні дні та години роботи з нашим менеджером та компаніями-клієнтами, щоб всім було комфортно працювати.
"Працюй по 4 години на тиждень" по 15 хвилин!
Заняття за програмами Balance40 не займають багато часу. Працювати за принципом книги-бестселлера Тімоті Ферріса "Як працювати по 4 години на тиждень" в Balance40 — це реально.
Уникай перевтоми та професійного вигорання!
Надмірне фізичне навантаження, прагнення до самовдосконалення та досягнення значних результатів роблять роботу тренера важкою та призводять до травм і професійного вигорання. М'яке оздоровче навантаження та короткий формат фітбрейків допоможуть зберегти здоров'я, психічну стійкість і професійне довголіття.
Нові локації — нові знайомства
Працюючи з Balance40, ти будеш багато рухатися і багато їздити, оскільки твої компанії-клієнти будуть знаходитися в різних локаціях. Тим не менш, ти зможеш обирати, чи підходить тобі ця локація, і, якщо далеко їздити, взяти собі клієнта поближче.
Соціально важлива роль.
Balance40 - соціально важливий та необхідний проект. Його завдання робити офісних співробітників та всіх, у кого малорухливий спосіб життя, здоровішими, популяризувати культуру здоров'я в офісі, а також змінювати свідомість суспільства, робити його щасливішим. Це вкрай важливо.
Отримай нову можливість заробітку і кар'єрного росту! Приєднуйся до команди тренерів і масажистів Balance40!
3 програми підготовки:
Тренер FitBreak
FitBreak (Фітбрейк) - спеціалізований комплекс регулярний фітнес вправ, який триматиме ваші м'язи в тонусі, підвищить енергійність і стресостійкість, а також мінімізує ризики появи цілої низки офісних захворювань.

Ви, як тренер Balance40, зможете проводить в офісах компаній 15-хвилинні фітнес комплекси та мотивувати клієнтів вести здоровий спосіб життя, використовуючи методику Balance40. Для підготовки тренерів використовуються методичні посібники, програми Фітбрейк та відеокомпекси від провідних спеціалістів Balance40.
Тренер YogaBreak
YogaBreak (Йогабрейк) - це унікальний йога-комплекс, який у збалансованому поєднанні плавних динамічних рухів, статики, дихальних вправ і медитації м'яко, але ефективно впливатиме на ваше тіло і свідомість.

Ви, як тренер YogaBreak, зможете покращувати стан здоров'я офісних співробітників за допомогою 15-хвилинних йога практик, які сприятимуть усвідомленості, душевній рівновазі, оздоровленню хребта і суглобів, розвитку гнучкості. Для підготовки тренерів використовуються методичні посібники, програми Йогабрейк та відеокомпекси від провідних спеціалістів Balance40.
Масажист MassageBreak
MassageBreak (Масажбрейк) - це сеанс регулярного офісного масажу, який допоможе зняти м'язові спазми, покращити кровообіг мозку, усунути головний біль та відновити нормальні відчуття у вашому тілі.

Ви, як тренер MassageBreak, зможете проводити регулярні 15-хвилинні експрес-масажі з людьми, що ведуть сидячий образ життя, враховуючи специфіку офісної роботи, допомагаючи зберегти здоров'я і працездатність співробітникам компаній. Для підготовки спеціалістів MassageBreak використовуються методичні посібники, програми Йогабрейк та відеокомпекси від провідних спеціалістів Balance40.
Тренерами Balance40 вже стали
Ірина
Інструктор FitBreak (спеціалізація: зумба, фітнес)
"Шукайте мотивацію у своїх мріях і всередині себе!"
Олеся
Інструктор FitBreak (спеціалізація: зумба, фітнес, TRX, H.E.A.T. Program, Power Stretching)
"Налаштуй себе на "МОЖУ"!"
Лілія
Інструктор FitBreak (спеціалізація: силові, аеробні і танцювальні програми)
"Час дорогоцінний. Не витрачайте його на лінощі і сумніви. Дійте!"
Катя
Інструктор FitBreak (спеціалізація: аеробіка, пілатес, стретчінг, східні танці)
"Тільки вперед - енергійно й жваво!"
Карина
Інструктор FitBreak (спеціалізація: TRX,стретчінг, степ, силові класи)
"Займись собою сьогодні, завтра тебе може збити автомобіль!"
Оля
Інструктор YogaBreak (спеціалізація: TriYoga, Funktional, пілатес)
"Душевне здоров'я починається з фізичного, а воно залежить від комбінації гнучкості та сили в нашому тілі."
Яна
Інструктор YogaBreak (спеціалізація: йога, пілатес, стретчінг, силові напрями)
"В здоровому тілі - здоровий дух! Цей лозунг ще не потух!"
Марина
Інструктор YogaBreak (спеціалізація: хатха-йога, пілатес, стретчінг, силові напрями)
"Здорове тіло не може бути слабким!"
Замовити безкоштовне заняття

Стати тренером Balance40 просто
Залиште заявку на цій сторінці
Пройдіть співбесіду з менеджером
Пройдіть онлайн курс навчання
Складіть іспит та отримайте сертифікат
Відгуки від тренерів
Леонід
Тренер Balance40
Цікавий проект, що тепло приймається клієнтами. При існуючій обов'язковій частині самого тренування, є можливість творчо підійти до заняття в залежності від бажань і можливостей клієнтів, вносячи корективи при необхідності.
Співпрацюю з Balance40 вже майже рік, і дуже задоволений. Хочу відмітити атмосферу взаємовиручки і розуміння між учасниками проекту, що дуже цінно.
Раїса
Тренер Balance40
Мене звати Раїса, я є тренером Balance40 вже півроку. Робота в цій компанії дає додаткове джерело заробітку, не витрачаючи великої кількості енергії, а також можливість поєднувати з основною роботою. Як тренер Balance40, я зрозуміла, що підтримувати себе в формі можна завжди і скрізь, було б бажання. Адже бажання - це 1000 можливостей, а небажання - це 1000 причин.
Заповніть дані* про себе в анкеті нижче:
ПІБ
Посада
Місто
Досвід роботи у сфері фітнесу, йоги, масажу
Номер телефону
E-mail
*Ви даєте свою згоду на збереження персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
Найчастіші запитання
Який рівень досвіду потрібен, щоб стати тренером Balance40?
Відповідь: Для роботи тренером Balance40 необхідний мінімальний досвід роботи фітнес тренером чи інструктором групових занять. Програма навчання і сертифікація допоможе вам швидко надолужити нестачу знань і навичок, щабещпечивши швидкий і комфортний старт.
Програма навчання і сертифікація платні?
Відповідь: Програма навчання і сертифікація безкоштовні.
Якщо я живу не в Києві?
Відповідь: На даний момент відкриті вакансії лише в Києві, але ми будемо раді співробітництву в майбутньому. Залишайтеся на зв'язку!
Чи можна поєднувати це з основною роботою?
Відповідь: Звичайно! Заняття Balance40 проходять в офісах у любому проміжку з 8.00 до 17.00, зручному для компанії та тренера. Формуйте власний розклад!
Чим це відрізняється від стандартної роботи тренера?
Відповідь: Більше свободи у всьому - у прийнятті рішень, у переміщеннях, у виборі часу і локацій. До того ж формат 15-хвилинних оздоровчих брейків дуже відрізняється від звичного формату фітнес тренування -- необхідно враховувати специфіку сидячого образу життя. Робота в Balance40 не вимагає унікальних фізичних якостей та спортивної майстерності, проте вам знадобиться високий рівень особистої мотивації, доброзичливість, комунікабельність та бажання заряджати фітнесом і ЗОЖ людей навколо.
Коли можна розпочати навчання?
Прямо зараз. Надсилайте резюме)