Корпоративний велнес — це право працювати в умовах, безпечних для здоров’я, які мотивують та сприяють навчанню.

 

Усі — співробітники, менеджери та власники бізнесу — повинні прагнути працювати таким чином, щоб покращувати своє благополуччя та самопочуття інших.

 

Ось три ключові позиції, які визначають, як в подальшому приймати дії для покращення велнесу на роботі, не важливо, в якій індустрії чи країні ми працюємо, розміру наших організацій чи доступних ресурсів.

 

Фізичні умови

 

Кожне робоче місце та вид діяльності має свої ризики та небезпеки для здоров’я. Працедавці та уряди повинні встановлювати, впроваджувати та втілювати необхідні стандарти, щоб зменшити захворюваність на робочому місці, травми і смертність, а також щоб розглядати такі актуальні питання, як синдром “хворих будівель”, якість повітря в приміщенні тощо. Однак, виконання мінімуму стандартів безпеки не достатньо. Перспективні компанії зараз впроваджують концепції велнесу в будівлях та робочих місцях, застосовують еко-дизайн офісів і натуральні елементи, щоб сприяти здоровій поведінці співробітників, співпраці та творчості серед працівників.

Особисті потреби

 

Працедавці, які турбуються про своїх підлеглих,  мають виходити за рамки одних “велнес програм”, щоб задовільняти потреби співробітників у підтриманні здоров’я та велнесу:  чи то це баланс роботи та особистого життя, чистота питної води, заробітна плата чи управління особистих витрат. Багато факторів на робочому місці можна покращити, щоб забезпечити позитивний і взаємно посилюючий зв’язок між робочим життям та особистим життям. Ми маємо усвідомлювати та розглядати детально той величезний вплив, який здійснює корпоративна культура та стрес на наше особисте благополуччя і здорову поведінку.

 

Крім того, коли ми усвідомлюємо свою значущість, цілі і вплив нашої роботи, наше індивідуальне благополуччя посилюється, і ми стаємо кращими, ефективнішими співробітниками.

 

Соціальне & Ком’юніті

 

Наші соціальні взаємодії та відносини на роботі — з колегами, клієнтами, менеджерами, партнерами, і в спільноті — мабть глибокий вплив на наше благополуччя та стан емоційного здоров’я колег. Дружні та довірливі відносини у колективі не лише посилюють нашу продуктивність, як працівників, але також покращують наше самопочуття і стан здоров’я.  

 

Лідери і менеджери мають велику роль у формуванні корпоративної культури. Вони ті, хто має цінувати та турбуватися про своїх співробітників, як найважливіший капітал своєї організації; показувати приклад в емпатії, чесності, відкритості та здорової поведінки; бути орієнтованими на досягненні цілей радше, ніж на отримання прибутку. Їхня місія та позиція може бути основним джерелом мотивації, натхнення і здоров’я їхніх підлеглих.

 

Кожен відіграє важливу роль — як ідеологи, бізнесмени, менеджери і співробітники — у створенні майбутнього велнесу на робочому місці. Не зважаючи на стрімке зростання “корпоративних велнес програм” за останні роки, велнес на робочому місці, як індустрія, все ще знаходиться у стані зародження.

 

Ми впевнені, що, враховуючи скільки часу ми проводимо на роботі, введення велнесу в наше робоче середовище матиме вигоду не лише для компаній і працівників, а й для наших сімей і спільнот.

Збалансовуйте робочий тиждень разом з Balance40!