Ще 2 роки тому більшість офісних співробітників українських та міжнародних компаній у м. Київ не мали уявлення про існування такої можливості як фітбрейк в офісі. Сам термін “Фітбрейк” (FitBreak), як вид оздоровчих брейків (workplace healthy breaks), з’явився на початку осені 2017 року і був введений у вжиток компанією Balance40, яка першою в Україні запропонувала новий підхід до оздоровлення співробітників на робочому місці.

Ми перші, хто сміливо заявив про те, що 15-хвилинні Фітбрейки в офісі на щоденній основі є значно кориснішими й ефективнішими, ніж разовий похід в спортзал. І вже понад півтора року ми співпрацюємо з передовими міжнародними та українськими компаніями, які підтримують нашу ідею оздоровлення своїх працівників за допомогою регулярних фітбрейків та разом з нами втілюють її у життя.

Зізнайтесь, як часто ви ходите в спортзал чи відвідуєте якісь тренування на регулярній основі? Зазвичай, відповіддю на ці питання стає затяжне мовчання чи нерозбірливі пояснення на кшталт “ну, в мене є абонемент в зал, іноді його відвідую” (раз в місяць — теж рахується???) або “в мене немає часу на спорт, я зайнята людина”, “я нічого не встигаю”. Може бути безліч причин і виправдань своєї ліні, неорганізованості чи необізнаності в тому, як і чому потрібно слідкувати і підтримувати своє здоров’я у будь-якому віці, у будь-якому місці, за будь-яких обставин. Це все причини, які ніколи не приведуть до позитивного результату. З чого почати, якщо ви усвідомлюєте важливість фізичних вправ та піклування про своє здоров’я?

Фітбрейки якраз і створені для зайнятих і динамічних людей, які не встигають робити ранкові зарядки, повноцінно займатися спортом, або взагалі нічим не займаються. Просто “плюють” на свій організм. Це про нас усіх, певною мірою.

Фітбрейк (FitBreak) – це спеціальний комплекс регулярних фітнес вправ для тих, хто слідкує за своїм здоров’ям і фігурою. Всього 15 хвилин активних занять на день дозволять тримати ваші м’язи у тонусі, підвищити увагу, енергійність і стресостійкість, а також мінімізувати ризик появи цілої низки офісних захворювань.

15-хвилинні Фітбрейки на робочому місці – це той мінімум фізичного навантаження, який так необхідний нашому організму для нормального функціонування і запобігання виникненню багатьох захворювань. Це must do на щоденній основі.

Як правило, більшість людей шукають тих активностей, які дають WOW-ефект, показують миттєвий результат. Фітбрейки це не про WOW-ефект, а про значно більше. За 15 хвилин ви, звісно, не накачаєте своє тіло, не сформуєте миттєвий прес чи не отримаєте значну фізичну витримку. Вони мають інше призначення. Фітбрейки – це про певний стиль піклування про своє здоров’я на робочому місці, про формування здорової атмосфери на роботі та здорових звичок . Вони допомагають зняти стрес та напруження, підвищують настрій та помірно впливають і покращують роботу всіх органів тіла. А ще під час таких розминок можна посміятися разом з тренером, запитати поради, поспілкуватися зі своїми колегами, що лише позитивно впливає на колектив в цілому.

Фітбрейки на робочому місці – це філософія корпоративного здоров’я і новий тренд трудового життя людини XXI століття. Це win-win як для співробітників, так і для самої компанії. Принцип “пахати на роботі з ранку до ночі з дня в день” вже не працює. Всі шукають балансу роботи й особистого життя.

Оскільки технологічний розвиток суспільства, темпи життя і рівень стресу лише зростатимуть у наступні десятиліття, формат фітбрейків, як ніколи, стане найоптимальнішим рішенням. Доставка фітнесу в офіс буде таким же звичним явищем і потребою, як доставка води чи їжі в офіс сьогодні. Про це свідчать численні зарубіжні дослідження.

Фітбрейки працюють і  вони дають результат.

Чи зрозумієте ви такі очевидні речі зараз, чи дочекаєтеся, поки вже не зможете нахилятися й легко діставати своїх ніг, не скрикнувши від болю, поки не матимете підвищеного тиску та мігреней, поки не піде все шкереберть через зірвані нерви, поки не перегорите на роботі…Це Ваш вибір.

Формуйте здорову звичку займатися фітбрейками на робочому місці разом з тренерами Balance40. Цініть кожні 15 хвилин!