«Здоров’я — корпоративна цінність»

24 жовтня за запрошенням  страхової компанії «TAS» наша Олеся Баннова провела ConfeBreak (фітнес розминку) для учасників конференції з страхування здоров’я «11th Health Insurance Forum». Захід організував страховий брокер «СБ Малакут»

Цього разу організатори провели окрему секцію, присвячену оздоровчим опціям в програмах страхування, стратегіям турботи про співробітників і здоров’я персоналу.

Balance40 продемонстрували Фітбрейк як ефективний інструмент турботи про співробітників. Аудиторія сприйняла нашу методику на «ура», про що свідчить ступінь її залученості та інтерес до продукту.

«Давно пора сместить фокус медстраховки с банального насморка на критические заболевания и их профилактику. Health-менеджмент в корпоративном сегменте становится массовым. Здоровье как ресурс – это «мелко», наша фишка – корпоративная ценность «, — залишив свої враження та сформулював основні меседжі проведеної конференції Сергій Кучеренко, експерт з Health-менеджменту.

Нагадаємо, що Олеся Баннова — менеджерка з розвитку Balance40, сертифікований персональний тренер та тренер групових програм: TRX, H.E.A.T. Program, Power Stretching.